bootstrap theme

Regulamin pobytu w obiekcie "Czerwona Woda"

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację poniższego regulaminu.

1. Apartament wypoczynkowy/domek drewniany wynajmowany jest na doby.
2. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.
3. Apartamenty/domki są gruntownie sprzątane przed przyjazdem naszych gości, o porządek podczas pobytu goście dbają samodzielnie i zdają apartament/domek ogólnie posprzątany ( umyte naczynia, wyrzucone śmieci). W przypadku stwierdzenia rażącego nieporządku podczas odbioru końcowego apartamentu/domku kaucja zostanie zaliczona na poczet sprzątania.
4. Prosimy o sprawdzenie stanu wyposażenia apartamentu/domku z listą znajdującą w każdym apartamencie/domku. W przypadku stwierdzenia różnic należy ten fakt zgłosić właścicielowi.
5. Wymagana jest wpłata zadatku 30% wartości należności za wynajem kwatery na nasze konto bankowe.
6. Opłatę za pobyt należy bezwzględnie uregulować w dniu przyjazdu za cały okres pobytu. Nie przyjmujemy płatności kartą.
7. Przyjazd w terminie późniejszym lub wcześniejszy wyjazd niż deklarowany nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za cały zarezerwowany okres pobytu.
8. Przyjmujemy Gości w godzinach 16.00- 22.00. Po godzinie 22.00 pobieramy opłatę w wysokości 100 zł.
9. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
10. Goście zobowiązani są do zachowania ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00.
11. Na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zameldowane. Obowiązuje całkowity zakaz przyjmowania osób z zewnątrz.
12. Zachowanie osób korzystających z naszych usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę. Przerwanie pobytu gościa w takim przypadku nie stanowi podstawy do zwrotu należności wpłaconej za pobyt.
13. W wynajmowanych obiektach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, palić można jedynie na balkonach, tarasach. Prosimy uszanować osoby nie palące, które będą korzystać z kwatery w przyszłości.
14. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pozostawionych w pokojach i na terenie ośrodka wartościowych przedmiotów i pieniędzy.
15. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia powstałe z ich winy. Goście powinni zawiadomić o wystąpieniu szkody niezwłocznie.
16. Korzystanie dzieci z kuchni i placu zabaw, może odbywać się wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
17. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług na rzecz gości w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu oraz ogólnie przyjętych reguł życia w społeczeństwie.
18. Goście otrzymują do swej dyspozycji klucz do apartamentu/domku, który powinni zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie kluczy powoduje utratę kaucji.

Uwaga: Przykro nam, ale nie zapewniamy ręczników dla naszych gości. W sytuacjach awaryjnych pożyczymy kpl ręczników ( kąpielowy + do rąk) w cenie 10 zł.

Zobowiązujemy się zapewnić spokojny wypoczynek wszystkim naszym gościom, bez zbędnej zwłoki reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług.